Velikostní tabulky Sýkora Sportswear

PÁNSKÉ / DÁMSKÉ / DĚTSKÉ / DOPLŇKY

Pánské dresy, vesty a bundy / Pánské kraťasy a kalhoty / Pánská kombinéza

 

 

 

Pánské dresy, vesty a bundy

Pro správné určení Vaší velikosti u dresu, vest a bund je nejdůležitější rozměr obvodu hrudníku, tj. Váš obvod přes prsa. Podle obvodu hrudníku si vyberte v tabulce svoji velikost. Poté si srovnejte svůj rozměr obvodu pasu s hodnotou uvedenou v tabulce u Vámi vybrané velikosti. Pokud bude Váš rozměr pasu výrazně větší, než je horní hranice, zvolte raději o číslo větší velikost.

Výška postavy je pouze orientační míra, nedoporučujeme vybírat primárně podle ní. Pokud je Vaše výška výrazně větší nebo menší než ta uvedená v tabulce, můžeme Vám vyrobit zkrácenou nebo prodlouženou verzi. Pokud si nejste jistí svojí velikostí, rádi Vám s výběrem pomůžeme.

 

 

Pánské kraťasy a kalhoty

Pro správné určení velikosti u kraťasů či kalhot je vždy nejdůležitější rozměr obvodu boků. Cyklistické kalhoty a kraťasy jsou vyrobené převážně z velmi pružných materiálů, které se přizpůsobí Vašim křivkám. Pokud jsou tedy Vaše míry na hranici mezi dvěma velikostmi, zvolte menší velikost. Pokud jsou kalhoty volného střihu typu MTB a vaše míry jsou na hranici dvou velikostí, zvolte raději větší velikost. Nyní porovnejte svůj rozměr obvodu pasu s hodnotou uvedenou v tabulce u Vámi vybrané velikosti. Pokud bude Váš rozměr pasu výrazně větší, než je horní hranice, zvolte raději o číslo větší velikost.

Pozn. Cyklistické kalhoty jsou v pase pružné, takže se přizpůsobí i většímu obvodu než je uvedený v tabulce. Výška postavy je pouze orientační míra, nedoporučujeme vybírat primárně podle ní. Pokud budete objednávat kalhoty se šlemi, můžete nám svoji výšku napsat do poznámky a my Vám délku šlí upravíme dle výšky Vaší postavy. Pokud si nejste jistí svojí velikostí, rádi Vám s výběrem pomůžeme.

 

 

Pánská kombinéza

Kombinézy jsou anatomicky střižené a obepínají tělo jako druhá kůže. Pro správné určení velikosti u kombinézy je nejdůležitější rozměr obvodu hrudníku (obvodu přes prsa) a obvodu boků (obvod sedu). Pokud jsou Vaše rozměry na hranici mezi dvěma velikostmi, zvolte menší velikost, aby Vám kombinéza nebyla příliš volná. Obvod pasu je pouze kontrolní míra. Materiály na kombinézy jsou velmi pružné a přizpůsobí se i větším rozměrům. Pokud bude Váš pas o velikost větší než Vámi vybraná velikost, není nutné volit o číslo větší kombinézu. Nyní si srovnejte svoji výšku postavy s hodnotou uvedenou v tabulce u Vámi zvolené velikosti. Pokud je Vaše výška výrazně větší nebo menší, zažádejte si o prodlouženou nebo zkrácenou verzi kombinézy. Svoji výšku můžete doplnit také do poznámky u objednávky. Pokud si nejste jistí svojí velikostí nebo máte neproporční postavu, rádi Vám s výběrem pomůžeme.