Carbonio


Popis a vlastnosti materiálu:

Nový materiál CARBONIO vyniká perfektní funkcí odvodu vlhkosti, zachováním tepelného komfortu a 100% čistotou, dannou příměsí karbonového vlákna. Materiál je lehký, extra prodyšný a příjemný na omak. Struktura materiálu s drobnými otvory napomáhá cirkulaci vzduchu a zachování příznivého mikroklima kůže.

Vzhled materiálu:

Drobné vypletené otvory ve struktuře pleteniny s lehce viditelným šedým proužkem karbonu.

Složení:

76% polyester, 20% elastan, 4% karbonová vlákna

Výsledky testů při nošení materiálů s obsahem karbonových vláken:

1. Růst teploty během výkonu ukázal, že průměrný nárůst teploty těla je 3x nižší než při použití klasických úpletů ze 100% polyesteru. 2. Při stejném výkonu testovaní sportovci spotřebovali o tři litry kyslíku za minutu méně než při použití běžných úpletů. 3. Tepová frekvence byla o 4 tepy/minut méně než sportovci ve 100% PES. Při čtyřhodinovém výkonu 1000 srdečních tepů. 4. Koncentrace laktátu v krvi vykazovala o 12% nižší hladinu než při použití 100% polyesteru. 5. Oblečení z materiálů s obsahem karbon.vláken vykazují pozitivní vliv na tělo a výkon hlavně při vytrvalostních sportech. 6. Chrání tělo před vstřebáváním elektrosmogu a UV záření. 7. Snižuje vznik nepříjemných alergií. 8. Chrání pokožku před bakteriemi.

Tento web používá soubory cookies. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním. Více info zde.
Rozumím